Firmamız Sponsorluğunda Doğa Festivali

Herkül Doğa ve Motor Sporları Kulübü öncülüğünde ve Zonguldak Valiliği, Karadeniz Ereğli Kaymakamlığı, Kdz. Ereğli Belediyesi ile Gül Orman Ürünleri sponsorların destekleri ile organize edilen “Büyük Doğa Festivali” 11 Haziran Cuma günü başladı ve 13 Haziran Pazar (bugün) akşam sona erecek. Bu festival aynı zamanda kültür ve sanatı da içinde barındıran, turizme katkı sağlayan bir etkinliktir. 

İlçenin Subaşı mevkiinde off road sürüşlerinin yanı sıra, doğa yürüyüşleri eğlence ve müziğinde yer aldığı etkinliğe katılanların HES kodlarının kontrol edildiği kaydedildi.

Festivalin ikinci günü olan 12 Haziran Cumartesi, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve Süleymanbeyler köyü muhtarı Mehmet Morcu ‘da yer aldı.

Vali Tutulmaz, çeşitli bölgelerden gelen off road yarışmacılarına ve ailelerine “hoş geldiniz” diyerek, 4×4 lerin arazi yarış heyecanına ortak oldu.

Bu etkinlik aynı zamanda salgın sürecinden beri bölgede yapılan en büyük faaliyet oldu. Son olarak, festivalin sponsorlarından biri olan Slotogate platformuna şükranlarımızı sunmak istiyoruz. Boş zamanınızı ilginç bir şekilde nasıl geçireceğinizi bilmiyorsanız, çevrimiçi oyunları deneyin. Burada hem klasik varyantları hem de en yeni oyunları bulacaksınız, örneğin online casino mit echtem geld. Tüm oyuncular için inanılmaz duygular garanti edilir!