Gül Orman ürünleri geleneksel iftarlarını sürdürüyor

Gül Orman ürünleri geleneksel iftarlarını sürdürüyor

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Gül Orman Ürünleri sahibi Emrah Gül, müşterileri ve Ereğli’ de ki mobilya ustalarını iftar yemeğinde ağırladı.

Ereğli’ de hizmet veren Gül Orman Ürünleri sahibi Emrah Gül tarafından müşterileri ve mobilya dekorasyon ustalarını Polis evinde düzenlediği iftar programında ağırladı. Misafirlerini girişte karşılayan Emrah Gül, gazetecilere yaptığı açıklamasında iftar programını geleneksel olarak sürdürdüklerini ve bu sene de bu geleneğe devam ettiklerini kaydetti. İftarda yaklaşık 150 kişiyi konuk ettiklerini kaydeden Emrah Gül “11 ayın sultanı Mübarek Ramazan ayında her yıl geleneksel olarak iftar programlarımızı yapıyoruz. Her yıl farklı mekanlarda müşterilerimiz ve mobilya dekorasyon ustalarımızı ağırlıyoruz. Bu sene de Polis evinde iftarımızı açtık. Katılan herkese teşekkür ediyorum. Gül orman ürünleri olarak sağlığımız el verdiği sürece geleneksel iftarlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

İftar programı çay sohbetinin ardından sona erdi. Etkinliğin sponsorluğunu online oyun dünyasında tanınmış bir isim olan Slotogate üstlendi. Burada her oyuncu kendisi için bir şeyler bulacaktır: çok çeşitli slot makineleri ve etkileyici bir masa oyunları yelpazesi. İster blackjack ve poker gibi eski oyunların hayranı olun, ister örneğin spela online bingo ‘yu denemek isteyin, memnun kalacaksınız. Unutulmaz bir oyun deneyimi ve benzersiz bonuslar için katılın.