ALBATUR

Ray Sistemleri ,Kapı Sistemleri,Sürgülü Sistemler

2002 yılında ALBATUR markasıyla, mobilya sektörü için sürgü sistemleri üretimine başlayan firmamız, bu branşta da geliştirdiği yenilikçi ve proaktif ürünlerle, sektörüne artı değer katmayı kısa zamanda başarmıştır.

Firmamız için satış faaliyetlerinden önce, ürettiğimiz ürünlerin müşterilerimiz için kurulumu kolay, kullanımı fonksiyonel,uzun ömürlü ve en önemlisi ihtiyacın ötesinde fayda sağlaması önemlidir.

Bursa Çalı Sanayi Bölgesinde kurulu 5.500 m2 kapalı alandaki birbirine entegre modern tesislerimizde üretilen tüm ürünler; Tasarımdan başlayarak, Kalıp Üretimleri, şaç şekillendirme eksantrik ve hidrolik Pres hatları, plastik enjeksiyon hattı, metal işleme cnc tezgahları, Elektrostatik Fırın Boya Hattı, Yaş Boya hattı, Alüminyum işleme merkezleri, ürün montaj otomasyonları ile üretimin her aşaması  mühendislerimizin titiz kalite kontrolünde gerçekleşir.

150’nin üzerindeki tescilli ALBATUR markalı ürünler, Türkiye içerisinde 250’nin üzerinde satış noktasının yanı sıra, sayısı her geçen gün artan yurtdışındaki 57 ülkeye ihraç edilmektedir.

40 yıl önce başlayan yolculuğumuz bugün yeni ürünler ve hayata değer katan çözümlerle devam ediyor. Nice güzel senelerde buluşmak dileği ile saygılarımızı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Ana bayisi olduğumuzAlbatur marka ürünlerin her çeşidini firmamız temin ederek müşterilerimizin beğenisine sunmaktan dolayı mutluyuz.

 

Marka Bilgileri

 

Marka Adı ALBATUR
Marka Yeri Yeri  Kdz.Ereğli
Kategoriler  SATIŞLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
Marka  Tarihi 2002
Etiketler KAPI ,RAY SİSTEMLERİ

RESİMLER