LAZER İŞLEME VE KESİM

AHŞAP,PLEKSİ

 

l Günümüzde birçok endüstriyel üretim aşamalarında kullanılan lazer kesim teknolojisi lazer yardımıyla malzemelerin kesilmesine dayalı bir işlemdir. Basit anlamıyla ifade edecek olursak; yüksek ve güçlü bir lazer çıkışının otomasyon sistemi aracılığı ile kesilmesi istenen malzeme üzerine yönlendirilmesi işlemidir. Sanayinin vazgeçilmezleri arasında yer alan lazer kesim makineleri hassas kesim yapabilme özellikleri nedeniyle tercih edilirler.

Ülkemizde de yerli üretim teknolojilerinin son yıllarda oldukça gelişme kaydettiği hepimizin malumudur. Bu doğrultuda emsallerini aratmayacak ürünler geliştirilmektedir. Yerli ürünlerin tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden bir tanesi ise kolay yedek parça bulunması olsa gerektir.

Teknolojik gelişmeler lazer kesim makinelerinde de kendisini göstermiş ve yerli ürünler piyasaya sürülmüştür. Bu doğrultuda yaptığımız araştırma sonucunda yerli lazer kesim makinesi nedir, yerli lazer kesim makinesi modelleri nelerdir, yerli lazer kesim makinesi fiyatları gibi pek çok bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Firmamız kişi,kurum ve kuruluşlardan gelen siparişlerle üretim  hattını deneyimli personelleri sayesinde kullanılabilir hale getirerek bölge halkına önemli bir hizmeti sunmuştur.

 

Hizmet Bilgileri

,, 

HizmetAdı Lzaer İşleme ve Kesme
Hizmet Yeri  Kdz.Ereğli
Kategoriler Faaliyet devam etmektedir.
Hizmet Tarihi  01/09/2021
Etiketler Ahşap, Mobilya ,Hırdavat

Hizmet Fotoğrafları