GİZİR

Panel,Kapak,Profil

Gizir Company, dünyanın önde gelen ve en hızlı büyüyen mobilya malzemeleri üreticilerinden biridir. 55 yılı aşkın süredir hizmet ve kalite ile eş anlamlı hale gelen Gizir adını, son teknolojiyi kullanarak ve piyasada üstün kaliteli ürünler üreterek bir dünya markası olmayı hedefliyoruz.

Yenilikçi ve güvenilir pazarlama politikası doğrultusunda Gizir, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi kalite, uygun fiyat ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlayarak karşılamaktadır. Bu hedeflere ulaşmak için Gizir, tesislerini 85.000 m²’lik tam entegre kapalı alana özenle yerleştirmiştir. Gizir’in ürünleri şu anda dünya çapında 70’den fazla ülkede mevcuttur.

Gizir, TSE – kalitatif yeterlilik belgesi veya TS EN ISO 9001, 2008 – kalite yönetim sistemi vermek için uluslararası standartların gereklerini yerine getirmekle kalmaz, aynı zamanda bir dünya markası olma yolunda da çalışmalar yürütür. 

 Ana bayisi olduğumuz Gizir marka ürünlerin her çeşidini firmamız temin ederek müşterilerimizin beğenisine sunmaktan dolayı mutluyuz.

 

Marka Bilgileri

Kapı 

Marka Adı GİZİR
Marka Yeri Yeri  Kdz.Ereğli
Kategoriler  SATIŞLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
Marka  Tarihi 2000
Etiketler PANEL,KAPAK,PROFİL

RESİMLER