PİKS STONE

Dekoratif Taşlar

PİKS STONE dekoratif taşları Gül Orman Ürünleri 2021 yılında bayiliğini alarak satışına başlamıştır. PİKS STONE dekoratif taşlar, doğal taşlardan ilham alınarak elde edilen zengin renk ve doku içeren malzemelerdir. Kolay uygulanması, m2 ağırlığının doğal taşlara kıyasla daha hafif ve renk olarak geniş yelpazede hizmet vermesi ile tasarım ve projelerde PİKS STONE markasının öne çıkmasını sağlamaktadır. Üretimdeki yüksek teknolojisi kaliteyi, hafifliği yapıların statiğini bozmamasını ve kolay uygulanabilmesini, renk çeşitliliği her zevk hitap etmesini, dokulardaki derinlik ile PİKS STONE her uygulama alanında kendini öne çıkartmaktadır.

Üretimde müşteri odaklı çalışmak, hizmette mükemmelliği aramak, çalışanlarımızla fark yaratmak, geniş ve güçlü satış ve satış sonrası ağına sahip olmak,sosyal sorumluluk bilincinde hareket etmek, çözüm ortaklarımızla güç birliği yapmak, piyasadaki etkinliğini ve verimliliğini her geçen gün arttırmak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli arttırmak başlıca kalite politikamızı oluşturmaktadır. 

Bu anlayışın sonucu olarak halen yatırım ve ar-ge çalışması devam eden PİKS STONE bugün ürünlerimizin kalitesi ve dayanıklılığı ile dünya standartlarına ulaşmıştır. 

Bu markamızla beraber kalite standartımızı bir üs seviyey çıkartarak mobilya sektörüne yeni bir tarz oluşturma girişimine katkıda bulunacağımıza inanıyoruz.

 

 

Proje Bilgileri

 

Proje Adı  PİKS STONE DEKORATİF TAŞLAR
Proje Yeri  Kdz.Ereğli
Kategoriler  SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.
Proje Tarihi  01/09/2021
Etiketler TAŞ.AHŞAP,FEKORATİF TAŞLAR,MODERN GÖRÜNÜM