SAMET A.Ş

Menteşe,Ray Sistemleri ,Kapak Sistemleri,

Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET A.Ş., 1973 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çağın ihtiyaçlarına uygun teknolojik donanımla hayata geçirdiği 3000’i aşkın ürün çeşidi ve 47 yıllık deneyimi ile mobilya aksesuar sektöründe öncülüğünü korumaktadır.

SAMET A.Ş., 32.000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 80.500 m²’lik bir alanda en son teknolojiyle donatılmış modern ve yüksek kapasiteli üretim tesislerinde 1088 çalışana sahiptir. SAMET AR-GE Enstitüsü 88 kişilik mühendis kadrosu ile inovasyon ve tasarım odaklı üretim yömtemleri geliştirerek sektöre yön vermektedir. İç pazarda 500’ü aşkın aktif bayi,  A.B.D., Rusya, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Kazakistan, Slovenya ve Çin ağırlıklı olmak üzere beş kıtada toplam 80’den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla SAMET A.Ş., Türkiye’de ve dünyada mobilya aksesuarları sektörünün önde gelen markasıdır. Müşteri memnuniyetini esas alan ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek pazarı yönlendiren SAMET, sürekli daha iyiye ulaşma hedefi ve çevre bilinciyle, global pazarda sektörün en büyük oyuncuları arasında yer almaktadır.

Ana bayisi olduğumuz Samet marka ürünlerin her çeşidini firmamız temin ederek müşterilerimizin beğenisine sunmaktan dolayı mutluyuz.

 

Marka Bilgileri

 

Marka Adı SAMET A.Ş.
Marka Yeri Yeri  Kdz.Ereğli
Kategoriler  SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.
Marka  Tarihi  1973
Etiketler MENTEŞE ,RAY DOLAP SİSTEMLERİV.B

RESİMLER