Dekoratif Taşlar’da Marka olan Piksstone artık Gül Orman Ürünlerinde

Gül Orman ürünlerinden bir yenilik daha…Dekoratif Taşlar

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Gül Orman Ürünleri Mobilya Hırdavat, Mdf ve Parke hizmetinden sonra yeni bir projeye daha imza atarak sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

Gül Orman Ürünleri sahibi Emrah Gül ; mobilya sektörüyle bütünleşen hayatın her alanına giren taş işlemeciliği, dekoratif  taşlar çevre illerden temin edilmekteydi bu yüzden  ilçede olan boşluğu doldurarak bu alanda öncü olmaktan ve ilçemizle beraber bölgemize hizmet vermekten dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

Hayatımızın her alan alanında evimizde ,evimizde ,iş yerimizde ,bahçe duvarlarında, bina dış kaplamalarında kısaca hayal edebildiğiniz her kısımda rahatça uygulanabilen dekoratif taşlar  ile bulunduğumuz ortama renk  katabiliriz.

Bölge Bayiliğini aldığımız PİKS STONE markasıda dekoratif taşlar, doğal taşlardan ilham alınarak elde edilen zengin renk ve doku içeren malzemelerdir. Kolay uygulanması, m2 ağırlığının doğal taşlara kıyasla daha hafif ve renk olarak geniş yelpazede hizmet vermesi ile tasarım ve projelerde PİKS STONE markasının öne çıkmasını sağlamaktadır. Üretimdeki yüksek teknolojisi kaliteyi, hafifliği yapıların statiğini bozmamasını ve kolay uygulanabilmesini, renk çeşitliliği her zevk hitap etmesini, dokulardaki derinlik ile PİKS STONE her uygulama alanında kendini öne çıkartmaktadır. Dünya standartlarında bir üründür.

Her zevke uygun oyunlar sunan, dünya standartlarında güvenilir bir çevrimiçi platform arıyorsanız ice-casino.ca ‘yu ziyaret edin. Slot makinelerinin sayısı ve çok çeşitli masa oyunları sizi şaşırtacak. Hoş bir ek, sayısal bonuslar ve promosyonlar olacaktır. Ayrıca hizmetinizde – mükemmel destek hizmeti ve her zaman hızlı ödemeler.

Hizmette mükemmelliği aramak, çalışanlarımızla fark yaratmak, geniş ve güçlü satış ve satış sonrası ağına sahip olmak, sosyal sorumluluk bilincinde hareket etmek, çözüm ortaklarımızla güç birliği yapmak, piyasadaki etkinliğini ve verimliliğini her geçen gün arttırmak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli arttırmak başlıca kalite politikamızı oluşturmaktadır.

Bu anlayışla sizlere daha hizmet vermekten dolayı huzurlu ve mutluyuz diyerek sözlerini bitirdi